قوانین و مقررات فروش

 شرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه اینترنتی نانووا NANOVA به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی نانووا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲-حقوق مادى و معنوي تمامى محصولات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به برند دانش بنيان نانووا مي باشد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@nanovapro.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
۳- كاربرد محصولات موجود در قالب اطلاعات درج شده فنی ارائه شده كه از منابع معتبر فنى و تاييديه هاي معتبر اخذ شده، درج گردیده است.
۴- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در سايت درج کنند. تبعات احتمالى حاصل از کاستی یا نادرستی اطلاعات، بدیهی است برعهده سفارش دهنده خواهد بود.
٥- در صورت اشتباه بودن يا عدم حضور در محل ارسال سفارش هزينه ارسال مجدد بر عهده سفارش دهنده خواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

نانوواهمواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و نانووا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ناننوا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش نانووا ارسال شود.

قالب فروشگاهی